Hakkında

VESTİS® Alüminyum 

 

ALÜMİNYUMDAN ÇOK DAHA FAZLASI... 

 VESTİS®, çatı ve cephe kaplamaları için üstün sonuçlar sağlamak üzere tasarlanmış, özel alaşımlı ve boyalı alüminyum malzemedir.

İtalyan metal üreticisi ve sektörün lider firmalarından biri olan mazzonetto SPA gruba bağlılıdır.

Mazzonetto, 1982 yılında Venedik yakınlarında bulunan Veneto'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen 40 yıllık metal işleme uzmanlığı, üretim verimliliği, yenilikçi ve dinamik yapısı sayesinde merkezi İtalya'da olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de şubeleri olan ve uluslararası varlığını sürekli arttıran tanınmış bir grup haline gelmiştir.

www.mazzonettometalli.it  -  www.vestisaluminium.com 

 

 

MİMARİ METALDE AKADEMİK GÜÇ

Mazzonetto, kendi araştırma ekibinin dışında, yapı teknolojisinde bulunan uzman danışmanlar ile dünyanın önde gelen ve İtalya'nın ilk mimarlık okullarından biri olan VENEDİK IUAV Üniversitesi ile çalışmalar yürütmektedir. Yapı endüstrisine mümkün olan en iyi çatı ve cephe kaplama ürünlerini sunmak amacı ile başlayan işbirliği sayesinde, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve benzersiz renk alternatifleriyle VESTİS® alüminyum geliştirilmiştir.

www.iuav.it

 

 

İTALYA'DA İLK VE TEK MULTİ-METAL EĞİTİMİ

Mazzonetto, mimar, tekniker ve mühendisleriyle planlama ve ürünlerin kullanımı için en iyi çözümleri sunan ATR: Assistenza Tecnica Rivestimenti (çatı ve cephe teknik departmanı) isimli kendi oluşumuna sahiptir.

2013 yılından beri İtalya'da ilk ve tek Multi-Metal eğitimleri - PROFESSIONEL LATTONERIA hizmeti verilmektedir. Çatı ve Cephe konusunda uzman teknik departman, konsept aşamasından uygulama detaylarına kadar tüm mimar ve uygulayıcılara destek vermektedir.

 

 

 

MALZEMENİN ÖTESİNDE KALICI ESERLER USTA ELLERDE İŞLENİR

Teknik detaylar kadar, malzemenin usta eller tarafından işlenmesinin öneminin bilincinde uygulama akademisi bulunmaktadır.

"THE SKIN ACADEMY", tüm dünyada tartışmasız bir numara olan İtalyan estetiğinin mimari çatı ve cephedeki yansımasını temsil eden bir okuldur. VESTİS®'in eşsiz İtalyan kalıbı ile hayat bulan zamansız yapılar bu akademiden çıkmaktadır.

www.theskin.systems

Kullanım Alanları;

Standart Rulo ve Levha Ölçüleri

Rulo Genişliği: 100 mm - 1.300 mm arası genişliklerde

Kalınlık: 0,70 mm - 0,80 mm - 1,00 mm 

Rulo Ağırlıkları: 100 kg - 1.000 kg arası ağırlıklarda

Levha Ölçüsü: 1.000 mm x 2.000 mm - 1.000 mm x 3.000 mm

    

    

Vestis® Avantajları İçin Tıklayınız...

Vestis® Projeleri Görüntülemek İçin Tıklayınız...