ÇATI VE CEPHE KAPLAMA MALZEMELERİ

Çatı ve Cephe Kaplama Malzemeleri

Karace mimari çatı ve cephe kaplama malzemelerinin Türkiye temsilciliği ve satışını yapmaktadır. Çatı ve Cephe Uygulamalarında sizlere en uygun çözümleri sunmak için teknolojiyi ve sektörün yeniliklerini takip eder. 15 yıldır sektöründe lider firmaların Türkiye temsilciliğini yapmakta olan Karace hem malzeme hem de bu malzemelerin uygulanması için gerekli olan makine desteği ile uçtan uca sunduğu çözümlerle hayatınızı kolaylaştırır.

Kataloğumuz için tıklayınız...

 

VMZINC®
Titanyum Çinko

VMZINC® geleceğin mimari malzemesi olarak değerlendirilmekte ve mimari açıdan sınırsız yaratıcılığa olanak sağlamakta ve kırsal alanlarda 120 yılı aşkın ömre sahiptir.

ROOFINOX®
Paslanmaz Çelik

Roofinox® herhangi bir paslanmaz çelikten daha yumuşak, katlanması daha iyi ve lehimlenmesi daha kolay bir paslanmaz çeliktir.

Çatı ve cephelerde işlemek için özel olarak geliştirilmiş dayanıklı paslanmaz çelikten daha iyi ne olabilir?

Kalıcı güzellik, nesiller boyu dayanıklılık, 60 yıl boyunca iki nesil garanti sunan tek üretici...

VESTIS®
Alüminyum

Vestis® Çatı ve Cephe kaplamaları için üstün sonuçlar sağlamak üzere tasarlanmış, özel alaşımlı ve boyalı alüminyum malzemedir. Dayanıklılılığı, esnekliği, yüzey performansı ve özel renkleriyle nitelikli bir kaplama malzemesidir.  

MAVIS®
Multi Boyalı Sac

Mavis® Avrupalı çatı uzmanlarıyla birlikte geliştirilen, çatı ve cephelerde kullanılmak üzere, olağanüstü özelliklere sahip multi boyalı sac malzemeyi mimarların beğenisine sunmaktadır.

Uzun ömürlü, dayanıklı, UV ışınları ve korozyona karşı 20 Yıl üreticisi garantisi sunan ekonomik ve nitelikli kaplama malzemesidir.