Çatı Kaplama

VESTIS® Alüminyum

 

Kolay şekil alması ve esnek bir malzeme olması sayesinde Vestis® ile çatıda görmek istenilen tüm detaylar kusursuzca sergilenir. Vestis®, çatı kaplama sistemleri için üst kalitede çözümler sunar.

VESTIS® KENET SİSTEM

Çatı kenet makinesi ile 25mm hadve yüksekliğinde rijid bir şekilde boylamasına üretilen kenetlerin, tek bükümlü veya çift bükümlü olarak birbirine kenetlenmesidir. Altyapıya sabitleme işlemi paslanmaz çelik sabit klips ve paslanmaz çelik hareketli klipsler ile yapılır. Tüm çatı tipleri için elverişlidir. Min. eğim 5 % (3°), kalınlık 0,7 mm / 0,8mm. Kenet uzunluğu maksimum 15 metre. Bobin eni 100 mm - 1.300 mm arası genişliklerde. Net ağırlık m2/1,89 kg (kalınlık 0,7 mm için)

VESTIS® ÇITALI (KEPLİ) SİSTEM

Ölçülendirilen Vestis® levhalar, çıtaların üzerine geçirilen keplerle sıkıca tutturulur. Kepler levhaların üzerine binili şekilde yerleştirilir. Böylece su sızdırmazlığı sağlanır. Bu sistem geleneksel mimariyi öne çıkarır. Düz eğimli çatılar  ≥ 5 % , kalınlık 0,7 mm / 0,8mm. Bobin eni 100 mm - 1.300 mm arası genişliklerde Net ağırlık m2/1,89 kg (kalınlık 0,7 mm için)

VESTIS® PUL (ARDUVAZ) SİSTEM

Farklı ebat ve şekillerde uygulanabilen parçalardan oluşur. Kaplamanın tipine göre aşağıdan başlayarak, pul sistem plakalar yatay, düşey veya diyagonal olarak döşenir. Her bir parça gizli klips veya vidalar ile tespit edilir. Min. eğim % 45, kalınlık 0,7 mm / 0,8mm. Bobin eni 100 mm - 1.300 mm arası genişliklerde. Net ağırlık m2/1,89 kg (kalınlık 0,7 mm için)

Kenet Sistem Çıtalı Sistem Pul  (Arduvaz) Sistem

 

                      

ÇATI KAPLAMA PROJELERİNDEN ÖRNEKLER

Vestis - Cephe Kaplama

Vestis® Projeleri Görüntülemek İçin Tıklayınız...