Mavis® Hakkında

MAVİS® Multi Boyalı Sac

 

MAVİS®, İtalyan metal üreticisi ve sektörün lider firmalarından biri olan Mazzonetto S.P.A. gruba bağlıdır. Mazzonetto 1982 yılında Venedik yakınlarında bulunan Veneto'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen 40 yıllık metal işleme uzmanlığı, üretim verimliliği, yenilikçi ve dinamik yapısı sayesinde merkezi İtalya'da olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de şubeleri olan ve uluslararası varlığını sürekli arttıran tanınmış bir grup haline gelmiştir.

 

UZMAN ÇATI USTALARI İLE İŞBİRLİĞİ

MAVİS®, Avrupalı çatı ustaları ve Mazzonetto S.P.A. ile birlikte geliştirilmiş çatı kaplama malzemesidir. Öncelikli amaç boyalı sacın performansını arttırmak olmuştur.

Kenet çatı kaplama malzemesi ve yağmur oluğu sistemlerinde kullanılan boyalı sacın yetersiz kalan özellikleri;

Düşük mukavemeti, korozyona karşı zayıflığı, uygulama esnasında kolay çizilebilmesi, malzemenin garantisi, ömrü ve dayanıklılığının olmaması gibi daha birçok neden MAVİS® multi boyalı sac malzemesini alternatif ürün olarak ortaya çıkarmıştır.

 

MAVİS® TERCİH SEBEPLERİ

MAVİS® multi boyalı sac, yüksek mukavemeti ve esnekliği sayesinde kolay şekil alır ve mükemmel bir uygulama deneyimi yaşatır.

MAVİS® multi boyalı sac, en agresif hava koşullarında ve yüksek irtifalarda kullanım için tasarlanmış ve dayanıklılığı testlerden geçmiştir.

MAVİS® multi boyalı sac, Uv ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır (RUV4'e kadar).

MAVİS® multi boyalı sac, yüksek çizilme direncine sahip olup, uygulama esnası ve sonrasında çizilmeye karşı dayanıklıdır.

MAVİS® multi boyalı sac, deniz suyu ve korozyona karşı üstün direnç sağlar. 20 yıl antikorozyon garantisi verir.

MAVİS® multi boyalı sac, renkler aracılığıyla ifade arayan ve binanın görünümünü zaman içinde değişmeden tutmak isteyen herkes için mükemmel çözümdür. 

MAVİS® multi boyalı sac, 20 yıl renk garantisi verir. 

MAVİS® multi boyalı sac, Yüksek Dayanıklı Süper Polyester Boya sınıfı K2 ile kaplıdır.

MAVİS® multi boyalı sac, ön yüzde 35 mikron - arka yüzde 25 mikron kalınlığında koruyucu tabaka içerir. 

Mavis Çelik Cephe ve Çatı Kaplamaları teknik özellikler